שמי לימור שפירא ילידת 1974, נולדתי וגדלתי במושב גבעת נילי, כל חיי עסקו סביב עיצוב ואסתטיקה,
ומכיוון שכך גם מסלול חיי נסב בכיוון של אמנות ואדריכלות.
בשנת 1992 סיימתי לימודי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת אורט טכניקום בגבעתיים.
בשנת 2005 החלטתי להיות עצמאית ולעסוק במה שחלמתי עליו כל הזמן: עיצוב ותכנון בתי מגורים.
 
משרדי עוסק בקשת רחבה של פרויקטים החל מתכנון בתים פרטיים, תכנון תוספות לבתים, תכנון מבני ציבור, ליגליזציות, תכנון לפרטיים, למוסדות ומפעלים, תכניות בנין עיר, שינויי דיירים, עיצובי פנים ומגוון שרותי ייעוץ לבונים ולמשפצים.
 
יש לי ניסיון של למעלה מ-20 שנה במגוון רחב של עבודה מקצועית החל מעבודה על מגוון פרויקטים ציבוריים כגון מפעלים צבאיים, הכנת תבעו"ת לערים כגון דלית אל כרמל,עוספיא,עתלית ועוד, ועד עבודה מול קבלנים
בשינויי דיירים.
 
בעברי עבדתי בוועדה לתכנון ובניה מנשה – אלונה כבודקת תכניות ולכן כל הליך רישוי וקבלת היתרי בניה הינו חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה שאני בקיאה בו ומכירה אותו על בוריו, דבר שמקל בקבלת היתרי בניה וזרוז הליכים לקראת בניה.
כיום אני מספקת שרותי פרילנס באופן קבוע לועדה ולכן מתעדכנת כל הזמן בכל שינוי בתהליך.
 
אני עובדת עם קשת רחבה של אנשי מקצוע החל מיועץ פאנג שווי למעוניינים, ועד מגוון אנשי מקצוע לבניה אשר עובדים איתי בשיתוף פעולה מלא ובכך מסייעים לבונים לקדם את הפרוייקט במהירות האפשרית וברמה גבוהה ללא פשרות.
 
כאשר מדובר בעבודת תכנון מול לקוחות פרטיים, העבודה נעשית בשיתוף מלא של הלקוח בכל פרט ופרט,
ובהתאמה מלאה בין המבנה לאנשים שיגורו בו, התפיסה המקצועית שלי משלבת אדריכלות ועיצוב פנים מראשית תהליך התכנון. התכנון האדריכלי כולל חשיבה מעמיקה בתכנון פנים החלל תוך שימת דגש על הקשר בין הפנים לחוץ במבטים ובפתחי הגישה, עבודת התכנון מתחילה בגיבוש של קונספט ייחודי המתאים לצרכיו וחלומותיו של הלקוח ומתפתחת ליצירה של חללים הרמוניים עשירים ואישיים.
 
ההשקעה בתכנון מניבה תוצאות – מקום שהוא מרחב אישי המעניק לבעליו הנאה אסתטית, תחושת שייכות, נוחות וייחודיות, ויעידו על כך עשרות רבות של לקוחות מרוצים.
 
"אם תספרו למבוגרים ראיתי בית יפה בנוי לבנים אדמדמות ובחלונותיו פורח גרניום ועל הגג עומדות יונים
לא יוכלו כלל לדמות להם את הבית, עליך להגיד להם ראיתי בית שעולה מאה אלף פרנקים ואז יקראו  איזה יופי". (הנסיך הקטן מאת אנטואן דה סנט-אכזופרי).
הבתים שאני מתכננת מותאמים אישית לאנשים שהולכים לגור בהם וכל אחד יחיד ומיוחד בפני עצמו...
 
אני מציע לך, הקבלן, הבונה הפרטי או המשפץ, ליצור קשר ולקבוע פגישה שלבטח תוביל אותך להגשמת חלום, בניית הבית הפרטי שלך...
                                                                                                                                                           
אני מאמינה שהצלחה מביאה הצלחה


 
 
לימור שפירא  אדריכלות ועיצוב פנים ,ז'בוטינסקי 40, זכרון יעקב | טל/פקס:04-6180759 נייד: 054-9599773 | limorshapira1@gmail.com